Herbalife Distribütörü Nedir?

Herbalife distribütörü olarak, ürünleri %50’ye kadar indirimli alabilme ayrıcalığına sahip olursunuz. Ayrıca, kendi ekibinizi oluşturarak Herbalife ürünlerini tanıtarak ve satış yaparak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

destek al

İndirimli Ürünlerden Faydalanın

Herbalife üyeliği seçeneklerinden birine kaydolduğunuzda, bundan böyle Herbalife ürünlerini indirimle temin etme imkanına sahip olursunuz.

ayrıcalıklı müşteri ol!

Büyük Bir İş Fırsatını Kaçırmayın!

Herbalife distribütörü olduktan sonra, ürün satışlarından gelir elde etmenin yanı sıra kendi ekibinizi kurarak ekibinizin yaptığı satışlardan da gelir elde edebilirsiniz. Kendi işinizin patronu olun!

Distribütör ol!

Herbalife Distribütörlük Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Herbalife Nutrition ürünlerini evde kendi kullanımınız için indirimli satın alın.
 • İş fırsatını değerlendirin ve perakende karı elde etmek için Herbalife Nutrition ürünlerini satın.
 • İş fırsatını değerlendirin ve Herbalife Nutrition ürünlerini tüketmek veya satmak isteyen kişileri ekibinize katın.

Herbalife Nutrition’a katılmaktaki tek amacınız ürünleri indirimli olarak almaksa, Ayrıcalıklı Müşteri programının sizin için uygun olup olmadığını sponsorunuzla (Benimle) görüşmebilirsiniz. Bir Ayrıcalıklı Müşteri ürün satamaz, başkalarını işe alamaz veya çok katmanlı kazanç elde edemez, ancak ürünlerde indirim alır. Ayrıcalıklı Müşteri, dönüşüm sürecini takip ederek ve bir Üyelik Paketi satın alarak istediği zaman Distribütöre dönüşebilir ve işini kurabilir.

Herbalife Nutrition’a üye olmak için ilk adım, Üye Paketi (219,48 TL) olarak bilinen paketi almaktır. Herhangi başka bir ürün ya da paket satın almanız gerekmez.

Herbalife Distribütörleri, kendi çalışma programlarını yapma özgürlüğüne sahiptirler ve çalışma şekillerini ve zamanlarını kendileri belirleyebilirler.

Çoğu kişi, Herbalife Nutrition işine ek gelir sağlamanın bir yolu olarak, tanıdıklarına veya yakın çevresine ürünleri satmak amacıyla yarı zamanlı olarak başlar. Ancak, bu işte para kazanmanın kesin bir garantisi yoktur.

Başarılı bir Herbalife Nutrition işi kurmak, beceri, sıkı çalışma ve zaman gerektirir. Her iş adamı gibi, bazı Distribütörler başarılı olurken bazıları başarılı olamayabilir. Bu nedenle, işe başlamadan önce kendinizi hazırlamak ve iyi bir iş stratejisi geliştirmek önemlidir. Bütün süreçte yanınızdayım.

Herbalife Nutrition ürünlerini indirimli fiyatlarla satın alarak bu ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. İşe başladığınızda, ilk indirim oranınız genellikle ürünün önerilen perakende satış fiyatının %25’ine karşılık gelir. Bu oran, ne kadar fazla ürün sattığınıza bağlı olarak artabilir ve maksimum indirim oranı genellikle önerilen perakende satış fiyatının %50’sine kadar çıkabilir. Örneğin, Herbalife Nutrition’ın en popüler ürünlerinden biri olan Besleyici Shake için bu indirim oranı sağda gösterilmiştir:

 • İlk indirim oranınızı kullanarak 10 adetBesleyici Shake ürünü sattığınızda, vergileri ve masrafları düşündüğümüzde 603,30 TL kazanabilirsiniz.

Ayrıca, sizin tarafınızdan sponsor edilen kişilerin yaptığı satışlardan da gelir elde edebilirsiniz. Ancak, para kazanmak için yalnızca yeni kişileri işe alarak veya birine sponsor olmanız yeterli değildir.

Önerilen Müşteri Satış Fiyatı: 264,24 TL

Distribütör Satış Fiyatı (%25 indirimle): 203,91 TL

Tahmini Kar: 60,33 TL

Herbalife Distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ayrıca, eğer ilk 90 gün içindeyseniz ve Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz.

Distribütörlüğünüzü iptal ettiğinizde, son 1 yıl içinde satın aldığınız ancak açılmamış ürünleri bize iade edebilirsiniz. Bu ürünlerin nakliye ücretini de Herbalife Nutrition olarak biz karşılıyoruz.

Üyelik Paketinin İçeriği Nedir?

Herbalife Üyelik Paketi, işinize ilk adımı atmanız için mükemmel bir fırsattır. Bu paketi aldıktan sonra, kazanç sistemi içinde yerinizi belirleyebilir ve çevrenizdekilere bu fırsatı anlatmaya başlayabilirsiniz. İçinde neler olduğuna gelince:

 1. Herbalife Çantası, Şık tasarımı ve kalitesi ile dikkat çeken bir çantaya sahip olacaksınız. Siyah renkte ve üzerinde Herbalife logosu bulunuyor.

 2. Herbalife Shaker, Herbalife ürünleri arasında en popüler olanlardan biri olan Herbalife shaker’a sahip olabilirsiniz.

 3. Herbalife Rozeti, İnsanların ilgisini çekmek için kullanabileceğiniz özel bir Herbalife rozeti.

 4. Herbalife Besleyici Shake, Herbalife shake ürünlerinden birini alarak kullanmaya başlayabilir ve çevrenize tanıtarak işinizi geliştirebilirsiniz.

 

Daha sonra kişisel bilgilerinizi girdikten sonra hesabınızı açabilirsiniz. Herbalife Ayrıcalıklı müşteri kaydınız tamamlandı.

Herbalife Üye Olmak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Herbalife üyelik seçenekleri, genellikle iki farklı şekilde ele alınır:

 • Herbalife ayrıcalıklı üye
 • Herbalife distribütörlük.

Ayrıcalıklı üye olarak başladığınızda ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilir ve istediğiniz zaman distribütör seviyesine yükselme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu iki üyelik türü arasındaki en önemli fark, ürün alımlarınızda elde edeceğiniz indirim oranlarıdır. Ayrıcalıklı üyeler genellikle %25 indirimden yararlanırken, distribütör statüsüne yükseldiğinizde puan durumunuza bağlı olarak %50’ye kadar indirim elde edebilirsiniz.

 

Ayrıcalıklı Üye ol! distribütör ol! beraber karar verelim

Herbalife ayrıcalıklı üye olurken herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor, tamamen ücretsiz bir sistemdir. İlk üyeliğiniz başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten hemen sonra alacağınız ürünlerde %15 indirime sahip olabilirsiniz. Eğer distribütör olmak istiyorsanız paket almak zorundasınız.

Teknoloji çağında yaşadığımız şu dönemde, pazarlama ve insanlara ulaşma yöntemleri kökten değişti. Artık fiziksel bir çevre gerekmeden işinizi internet üzerinden kolayca yürütebilirsiniz. Basit bir örnek vermek gerekirse, şu anda bu yazıyı okuyan sizler, tanışmamış olsak da bir şekilde bize ulaştınız. İşte bu gibi platformları kullanarak, Türkiye genelindeki nüfusa erişmeyi hedefliyoruz.

Şahsen, 5 yıldan fazla bir süredir dijital pazarlama danışmanlığı yapmış biriyim ve ekibimiz, sosyal medya pazarlama, dijital pazarlama ve tasarım gibi birçok alanda size bireysel destek sunma konusunda deneyime sahiptir.

Herbalife kazanç sistemi, temel olarak iki önemli hedefi içerir.

 • İlki, insanların sağlıklı beslenmeyi benimsemelerini teşvik etmektir.
 • İkincisi ise bu süreçte insanlara gelir elde etme fırsatı sunmaktır.

Herbalife, üyelerini zorlayıcı veya olumsuz bir deneyime sokmamak için özenle tasarlanmış bir sistem sunar.

Eğer Herbalife’a katıldıktan sonra işi bırakmak isterseniz, Herbalife’ın politikasından faydalanabilirsiniz:

“Herbalife distribütörlüğünüzü istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içinde iptal ederseniz, Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz. Distribütörlüğünüzü iptal ettiğinizde, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri Herbalife şirketine iade ederek tüm tutarı geri alabilirsiniz. Ayrıca, iade edilecek ürünlerin nakliye ücretini de Herbalife Nutrition olarak biz karşılıyoruz.”

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşını doldurmuş olmanız gereken şartlardır.

Kendi İşinin Patronu Olmaya Hazır Mısın?

Değişen ve büyüyen dünyada, artan ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçların ekonomik bir temele dayalı olması, birçok insanı ekonomik çözüm arayışına itmiştir. Belki çevrenizde Herbalife işine girmiş ancak başarılı olamamış kişiler bulunabilir. Ancak biz, başarısızları değil, başarılıları örnek alarak yola çıktık ve inanıyoruz ki gerçekten fark yaratacağız.

Başlangıçta çevremizin sınırlı olduğunu ve ürünleri nasıl satacağımızı düşünmedik. Öncelikle ürünleri kullanarak etkileyici sonuçlar elde ettiğimiz için, satmasak bile kendi kullanmaya devam ettik. Ancak kısa süre içinde Herbalife ürünlerine olan ilginin arttığını ve binlerce insanın bu ürünlerden faydalandığını görünce, bunu bir kazanç fırsatına dönüştürmeye karar verdik.

Tek ihtiyacımız olan şey, “Kazanma Hırsı Olan İnsanlar” ve bu kişilerden biri de siz olabilirsiniz. Nerede yaşadığınızın bir önemi yok. Birçok iletişim kanalıyla sürekli iletişimde olarak, hem ürünleri pazarlamada hem de yeni üyeleri bulmada birlikte ilerlemeyi planlıyoruz.

Eğer “Ben de varım” diyorsanız, bize WhatsApp veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, istediğiniz bilgiyi alabilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Aksiyon almanın vakti geldi.

iletişime geç