YARDIM

‘’Üye Ol’’ butonuna tıklayarak üyelik için gerekli kişisel bilgileri ve adres bilgilerini doldurarak üye olabilirsiniz.

Hayır üyelik için hiçbir ödeme yapmazsınız.

Site üzerinde satın almak istediğiniz ürünün ‘’sepete ekle’’ butonuna tıklamalısınız. Daha sonra sepetinize gittiğinizde kişisel bilgilerinizi, adres bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

Sitemize daha önce üye olmuş ancak şifrenizi unuttuysanız; ‘’üye girişi’’ kısmından e-posta adresinizi yazarak ‘’şifremi unuttum’’ butonuna tıklayınız. Bu şekilde yeni şifrenizi oluşturabilmek için tarafınıza bir e-mail gelecektir. Gelen mailin yönlendirmesi doğrultusunda şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. Sitemiz, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve hiçbir şekilde tarafımızdan saklanmamaktadır.

Ödeme sayfasından kredi kartı, hesap kartı, kapıda nakit, kapıda kredi kartı, havale ve eft yollarından birini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde info@herbalfitt.com adresine e-mail gönderebilir ya da hesabım kısmından üyeliğinizi ve tüm bilgilerinizi kendiniz silebilirsiniz.